Kim Kardashian e veshur me fustan të ngushtë shkëlqen rrugëve të Los Angeles

  • E.K /
  • 15 March 2021 - 17:18
Kim Kardashian e veshur me fustan të ngushtë shkëlqen rrugëve të Los Angeles

Jeta e saj romantike është në trazira.

Megjithatë, Kim Kardashian mori vëmendje me daljen e saj në Los Angeles të shtunën në mbrëmje.

40-vjeçarja ekspozoi linjat me një fustan të ngushtë të bardhë pasi ish-burri Kanye West i tha se nuk dëshiron komunikim më me të vetëm përmes sigurimit të tij.

Kim mbështjelli figurën e saj me një fustan klasik teksa shtoi disa gjerdan me fije argjendi të trashë dhe këmbë të pastra plastike në veshjen e saj ndërsa dilte nga një prej automjeteve luksoze.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians mbante në krah një çantë të vogël dhe një byzylyk.

Makijazhi i saj ishte e lehtë si gjithmonë dhe u përqendrua në vetullat e guximshme me buzë të theksuar dhe mollëza.

Ajo i ndau flokët në mes me kaçurrela pothuajse natyrale që i binin në shpinë ndërsa po bënte rrugën për darkë gjatë fundjavës.

Ndryshe, Kanye thuhet se ndryshoi numrin e tij dhe do të komunikojë me Kim vetëm përmes rojeve të sigurisë pasi ajo bëri kërkesë për divorc muajin e kaluar.

Reperi gjithashtu thuhet se nuk po e ndërpret komunikimin me katër fëmijët e tyre, North, shtatë, Psalm, pesë, Chicago, tre dhe Psalm, 22, muaj, me dado të ndryshme që ndihmojnë për ta bërë më të lehtë kujdesin ndaj tij.

(Kosova Sot Online)