Loredana poston një fotografi me Mozzikun

  • G.G /
  • 17 mars 2021 - 10:16
Loredana poston një fotografi me Mozzikun

Loredana dhe Mozik kanë disa muaj që janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit, por këtë fakt nuk e kanë pranuar ende. Ata kaluan disa ditë pushime së bashku me vajzën, Hanën në Milano dhe Dubai.

Disa fotografi të postuara nga vetë dyshja në rrjete sociale, vëreheshin disa detaje që tregonin se ishin në çdo moment me njëri-tjetrin.

Madje edhe së fundmi Loredana ka ndarë në rrjete sociale një foto, në të cilën shihet e ulur në një tavolinë lokali pranë një mashkulli, e që nga këmisha dhe tatuazhet në duar lehtësisht kuptohet se është reperi, Mozzik.

Dyshja ndiqen edhe në rrjetin social “Instagram”, por jo nga llogaritë personale por nga ato të bizneseve të cilat i kanë hapur së fundmi.

(Kosova Sot Online)