Se si është të jesh baba për herë të parë, e tregon Jakub me fotot e Sky Blue

  • G.G /
  • 19 March 2021 - 11:36
Se si është të jesh baba për herë të parë, e tregon Jakub me fotot e Sky Blue

Jakub Kindl ka vendosur ta ndajë me të gjithë pamjen e ëmbël të të birit, duke e përshkruar këtë ndjenjë si një nga më të bukurat dhe më të pabesueshmet.

“Çfarë ndjenje e pabesueshme. As nuk mund ta përshkruaj momentin e mrekullueshëm kur bashkëshortja ime solli në jetë Blue Sky. Faleminderit”, ka shkruar sportisti me një foto të djalit dhe Afërditës.

Dyshja është duke përjetuar momentet më të bukura e prej kohësh kishin treguar se pi e prisnin me padurim ardhjen në jetë të fëmijës.

Sky Blue është fëmija i parë i tyre, ardhjen e të cilit e zbuluan me një video në natyrë ku tregonin gjininë disa muaj më parë.

(Kosova Sot Online)