Fjolla Morina me anë të fotove zbulon a është shtatzënë për herë të tretë

  • G.G /
  • 22 mars 2021 - 10:22
Fjolla Morina me anë të fotove zbulon a është shtatzënë për herë të tretë

Këngëtarja Fjolla Morina, e cila po shijon jetën larg Shqipërisë së bashku me partnerin e saj Fisnik Syla.

Ai publikoi një video gjatë ditëve të fundit ku binte në sy barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Pas këtyre spekulimeve, Fjolla ka publikuar disa fotografi në Instagram ku shfaqet me rroba banjo gjatë pushimeve në Maldive, vetëm pak ditë pas martesës pranë detit.

Këngëtarja duket në super formë dhe barku i fryrë nuk duket gjëkundi.

(Kosova Sot Online)