Është një nga femrat më hot dhe s*ksi, por Demi ende nuk e ka gjetur dashurinë, modelja dekaron se …

  • G.G /
  • 24 mars 2021 - 10:39
Është një nga femrat më hot dhe s*ksi, por Demi ende nuk e ka gjetur dashurinë, modelja dekaron se …

Por modelja seksi, e cila ka mbi 16.1 milionë ndjekës në Instagram, ende nuk e ka gjetur dashurinë  e saj.

25-vjeçarja deklaroi se është single gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit.

“A ke një të dashur”- e pyeti një prej fansave, dhe ylli i Instagram iu përgjigj: “Jam single.”

Demi Rose është e njohur për “asetet” e saj të bëshme dhe nuk e ka aspak problem t’i ekspozoi për ndjekësit.

Modelja publikon herë pas herë foto dhe video nudo ku nxjerr në pah linjat trupore tërheqëse.

(Kosova Sot Online)