Ermira sot e ka ditëlindjen, Gold Ag i bën këtë befasi të ëmbël

  • G.G /
  • 25 mars 2021 - 11:16
Ermira sot e ka ditëlindjen, Gold Ag i bën këtë befasi të ëmbël

Goldi hap zemrën për ditëlindjen e gruas, i bën urim dhe befasi të veçantë

Reperi i njohur Gold Ag vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Ermira Shkodrën.

Dyshja janë prindër të një djali, portretin e të cilit ende nuk e kanë zbuluar.

Reperin kemi pasur rastin ta shohim me një përkushtim të veçantë ndaj familjes së tij, ku sot me rastin e ditëlindjen vendosi ta ‘hap zemrën’ duke i shkruar një urim të veçantë.

Nuk mungoi as befasia e tortës së ditëlindjes, ku kësaj radhe Ermira po e feston me epitetin nënë.

Ai gjithashtu publikoj edhe një imazh në Instagram duke shkruar “Urime ditëlindja dashni”, në të cilin mori komente të shumta nga fansat.

(Kosova Sot Online)