Elvana Gjata sjell detaje nga klipi i ri, shfaqet me veshjen interesante

  • G.G /
  • 30 March 2021 - 12:10
Elvana Gjata sjell detaje nga klipi i ri, shfaqet me veshjen interesante

Elvana është në mesin e artisteve më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja shqiptare është aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe nga përditshmëria apo karriera.

Në postimet e fundit, këngëtarja ka publikuar disa imazhe përmes të cilave ka paralajmëruar videoklipin e ri.

Në këto imazhe, Elvana vjen e tejet joshëse e veshur me kostum të zi, ndërsa zbulon një pjesë të këmbëve dhe gjoksin.

Fansat komentuan se mezi po presin projektin e ri nga Elvana dhe i dhanë mjaft shumë komplimente asaj.

(Kosova Sot Online)