“Braktisi” Londrën dhe të dashurin grek, Rita Ora nis të shijojë “jetën e re”

  • G.G /
  • 31 mars 2021 - 13:32
“Braktisi” Londrën dhe të dashurin grek, Rita Ora nis të shijojë “jetën e re”

Në fillim të muajit shkurt, Rita Ora u largua nga Londra duke fluturuar në Australi, aty ku është bërë pjesë e “The Voice”, ndërsa nuk ka interpretuar edhe në një koncert, gjë që do të ishte e pamundur në pjesë të tjera të botës në këtë moment për shkak të pandemisë.

Pak kohë pasi këngëtarja me origjinë shqiptare e famë botërore u zhvendos në kontinentin e Australisë u konfirmua edhe lajmi i ndarjes së saj nga i dashuri i saj Romain Gavras, një regjisor greko-francez.

Këto tashmë duket se i përkasin së shkuarës dhe veç angazhimeve në “The Voice” e në koncerte, Rita Ora ka nisur të marrë edhe rrezet e para të diellit në Australi. Së fundmi, këngëtarja 30-vjeçare është fotografuar teksa qëndron pranë pishinës në hotel. E veshur me bikini, Rita dukej e mrekullueshme. Një “jetë e re” ka nisur për të tashmë në Australi.

(Kosova Sot Online)