Nëna e Jaseminën flet hapur: Andin e dua dhëndër, po mos të bëj më ashtu se ma ka bërë vajzën..

  • G.G /
  • 01 prill 2021 - 13:41
Nëna e Jaseminën flet hapur: Andin e dua dhëndër, po mos të bëj më ashtu se ma ka bërë vajzën..

Teksa të gjithë mendonin se Jasmina dhe Andi do të dilnin çift nga “Për’puthen”, ata i habitën të gjithë në takimin e tyre të fundit. Edhe pse në fillim i bënë dhurata njëri-tjetrit, më vonë Andi bëri një deklaratë shumë të papritur.

Ai u shpreh se ka nevojë për hapësirë dhe se ky vendim nuk ka lidhje vetëm me Jasminën, por edhe me disa gjëra personale. Madje më vonë gjatë këtij takimi, Jasmina i tha atij se biseda mes tyre ishte shumë e shëmtuar.

Duket se djali nga Kosova u prek nga fjalët e saj dhe vendosi që të largohej na aty. Më pas u transmetua një pjesë pas largimit të Andit, ku Jasmina u shfaq si ku rrë më parë e për lo tur.

Tashmë të gjithë e kanë kuptuar se Jasmina ka ndjenja për Andin. Por çfarë mendon mamaja e saj për të? Gjatë takimit, Jasmina preferoi të mos ia tregonte, duke thënë se mamaja e saj ka mendim të mirë për Andin por ajo s’do që ta pranojë.

Por mesa duket mamaja e konkurrentes ka folur së fundmi në videon live të së bijës, duke treguar mendimin për Andin që me siguri ai s’e ka pritur.

(Kosova Sot Online)