Bella dhe Irina ju lënë pa mend, defilojnë të zhveshura

  • A.P /
  • 01 April 2021 - 22:40
Bella dhe Irina ju lënë pa mend, defilojnë të zhveshura

Bella Hadid i kanë lënë pak vend imagjinatës pasi që kanë defiluar pa jelek duke pasur mbi një pelerinë të tejdukshme, e njëjtë është paraqitur edhe Irina Shayk në sfilatën surreale të Mugler

Disa nga top emrat e modës kanë marrë pjesë në këtë sfilatë që është bërë nga dizajneri i njohur.

Mugler ka shpalosur pjesën e parë të modelëve për sezonin pranverë/verë 2021 si një film të shkurtër derisa për të kanë defiluar supermodelët Bella Hadid dhe Irina Shayk bashkë me yllin e Euphoria dhe modelën e njohur Hunter Schafer.

Bella (24) ka mahnitur me format në këtë video interesante e ku është paraqitur pothuajse e zhveshur. 

Image
Image


(Kosova Sot Online)