Demi Rose e nis festën e Pashkëve me poza atraktive në bikini

  • G.G /
  • 03 prill 2021 - 20:30
Demi Rose e nis festën e Pashkëve me poza atraktive në bikini

Demi Rose publikoi fotografi provokuese nga një kënd i kuzhinës.

Modelja e njohur Demi Rose vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak pozat atraktive.

Së fundi, bukuroshja ka postuar disa fotografi, në të cilat u shfaq e veshur me bikini dhe një këmishë të zbërthyer.

Teksa po bënte gati një portokall për ta ngrënë, Demi vuri në plan të parë format trupore.

“Mëngjesi i një fundjave të Pashkëve. Vetëm dëshiroj të them të dua Jesus. Faleminderit për gjithçka që bëre për ne, një admiruese”, ka shkruar ajo.

(Kosova Sot Online)