Burak Ocivit ndryshon look dhe femrat u 'çmendën'

  • G.G /
  • 08 April 2021 - 11:24
Burak Ocivit ndryshon look dhe femrat u 'çmendën'

Aktori turk Burak Ozcivit, më i njohur për audiencën vendase për rolin e tij si Bali Beu në serialin "Sulejmani i Madhërishëm", ndryshoi imazhin e tij dhe çmendi gratë në të gjithë botën me imazhe të reja.

Fotot që ai ka postuar ditët e fundit kanë tërhequr vëmendjen për shkak të modelit të tij të ri të flokëve.

 Domethënë, aktori i shkurtoi flokët dhe balluket, të cilat padyshim që gratë u pëlqyen edhe më shumë, sepse komentojnë se ai tani është një djalë edhe më i mirë.

Pëlqimet poshtë postimeve të tij flasin shumë se sa të çmendura janë gratë për aktorët turq. Secila prej fotove të tij ka më shumë se gjysmë milioni pëlqime.

"Çfarë djali je, burrë", "Edhe unë do të isha zonja jote", "Ti je një djalë më i mirë me flokë të shkurtër", janë disa nga komentet.

Ju kujtojmë se Bali Beg është i martuar me aktoren Fahrija Evgen dhe më 13 Prill 2019, ata patën fëmijën e tyre të parë, djalin Karan.

 Çifti u martua më 29 qershor 2017.

(Kosova Sot Online)