Princ William për “intervistën e shekullit”: Harry vendosi famën para familjes

  • G.G /
  • 09 April 2021 - 10:32
Princ William për “intervistën e shekullit”: Harry vendosi famën para familjes

Princi William është ende i tronditur nga intervista e fundit që vëllai i tij Princ Harry dha për Oprah, dhe mendon se gjithçka që i vëllai dhe Meghan po kërkojnë është fama.

Ai ka mbrojtur familjen mbretërore pas akuzave të bëra dhe ka theksuar faktin se në të nuk ka racizëm.

“William mendon se Harry e ka kaluar masën dhe s’po njeh më limite që kur ka shkuar në Hollywood. Ai e akuzoi duke i thënë se gjatë asaj interviste vendosi famën para familjes së tij të madhe.”, shprehen burime për US Weekly.

Pritet që vëllezërit të shihen bashkë në eventin që do të mbahet gjatë zbulimit të statujës së Lady Dianas në pallatin Kensington. Thuhet se William këmbëngul që Harry të jetë prezent, ndërsa ky i fundit refuzon të takohet me të.

(Kosova Sot Online)