A ju kujtohet ‘Koronado’ që i tmerronte të gjithë, shikoni sa shumë ka ndryshuar tani

  • G.G /
  • 10 prill 2021 - 11:42
A ju kujtohet ‘Koronado’ që i tmerronte të gjithë, shikoni sa shumë ka ndryshuar tani

Një nga aktorët që ka lënë gjurmë nga seriali “Për ty” është Luis Felipe Tovar apo siç njihet me rolin e tij si Koronado.

Koronado në serial kishte një karakter negativ që bëri që fëmijët, por edhe vajzat e reja që të “trishtoheshin” nga ai.

Aktori i njohur meksikan Luis Felipe Tovar tani është 57 vjeçar dhe ka dy fëmijë, por si duket ai tani pas sa vitesh dhe sa ka ndryshuar shikoni fotot më poshtë.

(Kosova Sot Online)