Pasi foli hapur për operacionet plastike, Cardi B tregon format bombastike e veshur me bikini

  • G.G /
  • 10 prill 2021 - 14:15
Pasi foli hapur për operacionet plastike, Cardi B tregon format bombastike e veshur me bikini

Cardi B është shumë krenare që ka shpenzuar shuma të majme parash për të pasur trupin me forma bombastike që ka sot.

Reperja publikoi dje një video në rrjete sociale, në të cilën shihej në tualet duke pozuar e veshur me bikini për të treguar linjat trupore seksi, shkruan “Daily Mail”.

30-vjeçarja tregoi të pasmet e mëdha duke u kthyer me kurriz nga kamera, si dhe gjoksin teksa flokët e gjatë i kishte lënë lëshuar.

Ajo u afrua për të treguar edhe se sa e prerë ishte veshja në pjesën e gjoksit, gjatë kohës që ecte e veshur me taka të larta.

Cardi ka treguar më parë se vendosi të bënte ndërhyrje estetike dhe operacione në trup për t’u dukur më e bukur dhe që të pëlqehej më shumë gjatë kohës që punonte si striptiste.

Cardi është e martuar me reperin e njohur Offset që nga viti 2018. Çifti kanë edhe një vajzë të vogël së bashku, të cilën e kanë quajtur Kulture.

(Kosova Sot Online)