Ariana vjen me foto nga Dubai, kaq bukur duket!

  • G.G /
  • 10 prill 2021 - 15:47
Ariana vjen me foto nga Dubai, kaq bukur duket!

Ariana Fejzullahu është një ndër femrat që gjithmonë komentohet për paraqitjet e saj fizike.

Ajo shumicën e kohës e zbulon që ka një stil të veçantë dhe duke u dalluar për linjat trupore,shkruan Kosova Sot Online.

Ariana dhe Ermali janë duke shijuar pushimet në Dubai, ku kohë pas kohe postojnë edhe foto të bukura së bashku.

Por këtë herë Ariana shihet se përmes veshjes ka zgjedhur metodën për ta ngushtuar belin.

Për më shumë, mund ta merrni si ide imazhin që do ta shihni në vijim.

(Kosova Sot Online)