Encës i kërkohet ta vendos maskën, ajo heq të brendshmet

  • G.G /
  • 13 prill 2021 - 11:00
Encës i kërkohet ta vendos maskën, ajo heq të brendshmet

Këngëtarja Enca ndodhet me pushime në Dubai, teksa çdo moment që ka kaluar e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

E ndërsa ka shijuar magjitë e Dubait, Encës i është kërkuar të vendosë maskën, por ajo ka hequr të brendshmet dhe i ka vendosur si maskë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Enca, e cila përmes një postimi ka bërë të ditur se çfarë i është kërkuar dhe çfarë ka bërë ajo.

“Kur më thonë të mbaj maskë”, shprehet Enca.

(Kosova Sot Online)