Dafina Zeqiri me poza atraktive në rrjete sociale

  • E.K /
  • 17 prill 2021 - 09:30
Dafina Zeqiri me poza atraktive në rrjete sociale

Jo më kot cilësohet si një nga yjet e estradës shqiptare.

Fjala është për artisten e mirënjohur Dafina Zeqiri, e cila tanimë ka zënë një vend të veçantë në tregun muzikor shqiptar.

Krahas projekteve muzikore, ajo shpesh komentohet për paraqitjet e dukjet me plot stil.

E tillë shfaqet edhe në këto imazhet e fundit që ka ndarë me fansat në llogarinë e saj personale, Instagram.

E veshur me një palë pantallona të zeza teksa ka mbuluar pjesën e sipërme me një kapelë, krijuesja e hitit “Zili zili” vjen e mrekullueshme.

Buzët e kuqe dhe syzet unike e kanë bërë të duket edhe më joshëse, gjersa këtë kohë ka vendosur që të mbajë flokët e shkurtra kaçurrele duke qenë se eksperimenton shpesh me stile të ndryshme.

“Ju jeni shpërqëndrimi im i preferuar”, ka shkruar ajo.

Komentet në postim kanë qenë tejet pozitive dhe vetëm për pak orë ka grumbulluar mbi 66 mijë pëlqime.

(Kosova Sot Online)