Po me unazën 1.8 milionë dollarë çfarë u bë?

  • G.G /
  • 17 prill 2021 - 10:37
Po me unazën 1.8 milionë dollarë çfarë u bë?

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i dhanë fund lidhjes së tyre e mëgjithatë ky vendim nuk e ka dëmtuar aspak raportin e tyre. Dyshja vazhdojnë të mbeten shumë miq me njëri-tjetrin, ndonëse pikëpyetjet më të mëdha të ndjekësve janë lidhur me fatin e unazës 1.8 milion dollarë të fejesës së tyre.

Burime ekskluzive kanë treguar për ‘TMZ’ se Jennifer vazhdon ta mbajë unazën dhe nuk ka pasur asnjë lloj diskutimi për të zgjedhur nëse do e përdorte më apo jo.

Ajo dhe Alex kanë dhuruar gjatë gjithë lidhjes së tyre shumë dhurata, përgjithësisht bizhuteri dhe ora, të cilat dyshja ka vendosur t’i lërë në vendin që janë.

Pra mos u habisni nëse në një të ardhme teksa dalin me të dashur të rinj, të dy të kenë të vendosur dhuratat e bëra ndaj njëri-tjetrit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

(Kosova Sot Online)