Atdhe Xharavina tregon të kaluarën e tij: Akuzohesha në 4 shtete për narkotrafik

  • G.G /
  • 17 prill 2021 - 11:35
Atdhe Xharavina tregon të kaluarën e tij: Akuzohesha në 4 shtete për narkotrafik

Atdhe Xharavina, ka dhënë intervistën e tij të parë për jetën private në emisionin ‘Glamour Zone’ .

Atdheu tregoi për moderatoren Ester Bylyku, problemet që ka hasur në 4 shtete.

Ester Bylyku: Vitin e kaluar janë publikuar disa foto të tuat ku të ka ndaluar policia në kufi. Pse?

Atdhe Xheravina: “Ato foto janë shkrepur më parë. Dhe ma kanë bërë makinën sallatë siç i themi ne në Kosovë. Katër shtete kishin urdhër të ma çmontonin makinën sa here kaloja në kufi. Më akuzonin për narko-trafik.”

Ester Bylyku: Ti e ke kryer këtë si vepër penale?

Atdhe Xheravina: “Jo, kjo nuk është e vërtetë. Bashkë me avokatin tim, tani e kemi zgjidhur këtë problem.”

https://www.youtube.com/watch?v=y1jQbxrUqLs

(Kosova Sot Online)