Beyonce fotografohet në Miami dhe mahnit fansat me veshjet

  • E.K /
  • 20 prill 2021 - 13:56
Beyonce fotografohet në Miami dhe mahnit fansat me veshjet

Beyonce është njohur gjithmonë për stilin e saj të veçantë.

'Mbretëresha e muzikës' u largua në Miami gjatë fundjavës, e veshur me një rrjetë seksi.

Të shtunën, këngëtarja e "Crazy in Love", 39, kishte veshur një mbulesë argjendi vezulluese dhe një skaj të çarë që përputhej për një dalje në det në perëndim të diellit në një jaht me miqtë.

Të nesërmen, ajo veshi njëfund me prinime skulpture (270 dollarë) nga marka britanike Auné që përfshinte hije jeshile dhe gri, duke e përshtatur me doreza dhe një çantë neon Medea "Hanna" ( 733 dollarë)

Dorezat e saj, të kujtonin ato që Beyoncé kishte veshur me veshjen e saj prej lëkure në Grammy 2021 muajin e kaluar, ku ajo bëri historinë me më shumë fitore në shfaqjen e çmimeve.

(Kosova Sot Online)