’Halili’’ martohet në jetën reale me nënën e ”Seit Aliut”

  • G.G /
  • 21 prill 2021 - 13:19
’Halili’’ martohet në jetën reale me nënën e ”Seit Aliut”

Aktori i njohur turk, Kutsi i njohur si ”Halili” nga seriali ”Emri im është engjëll” javën e kaluar i ka dhënë fund beqarisë në jetën reale.

Ai është martuar me Sibel Ülker dhe për ditën e tyre të rëndëshme çifti ka organizuar një ceremoni private vetëm me familjarët.

Kujtojmë se, Sibel Ülker, është nëna e aktorit Poyraz Ar i cili gjithashtu është pjesë e serialit ”Emri im është engjëll” në rolin e ”Seit Aliut”.  

(Kosova Sot Online)