Dhoma e vajzës së Almedës e Tolgahanit është gati dhe ja ku i kemi pamjet

  • G.G /
  • 22 April 2021 - 08:15
Dhoma e vajzës së Almedës e Tolgahanit është gati dhe ja ku i kemi pamjet

Almeda dhe Tolgahan nuk po na mbajnë asgjë të fshehtë nga pritja e ëmbël. Çifti do të bëhen me një vajzë dhe duke qenë se vogëlushja është rrugës ata kanë rregulluar sot dhomën e saj.
Mobilje të bardhadhe një tavan blu me yje shihet në pamjet e publikuara nga Almeda, e cila shprehet e emocionuar për këtë etapë të re.

“Shumë e emocionuar”-shkruan prezantuesja teksa ka filmuar veten e Tolgahanin duke rregulluar krevatin e vogëlushes.

(Kosova Sot Online)