Afërdita Demaku si vajzë e re! Kaq bukur duket këngëtarja

  • G.G /
  • 24 April 2021 - 12:33
Afërdita Demaku si vajzë e re! Kaq bukur duket këngëtarja

Afërdita Demaku është një nga këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në grupin e këngëtarëve më të ftuara të përformojnë në dasma e në festa të tjera familjare.

Afërdita dhe vajza e saj nuk mungojnë as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur.

(Kosova Sot Online)