Rihanna veshur me stil jo edhe të zakonshëm, merr pjesë në ahengun e ‘Oscars’

  • G.G /
  • 26 prill 2021 - 12:01
Rihanna veshur me stil jo edhe të zakonshëm, merr pjesë në ahengun e ‘Oscars’

Ajo nuk është e huaj për mediat rozë apo edhe në marrjen pjesë në ngjarje të profilit të lartë.

Dhe Rihanna tregoi se ajo është mahnitëse kur vendosi për stilin e saj ndërsa ndoqi festën Oscars të Sunset Tower Hotel në Los Angeles pas ceremonisë së së dielës.

Muzikantja, 33 vjeç, dukej me plot elegancë ndërsa vishte një xhaketë jeshile, xhinse të gjera dhe një shami koke me model për ngjarjen ekskluzive mes pandemisë së koronavirusit.

Duke shtuar një shkëlqim në dukjen e saj, biznesmenja kaloi nëpër parkun e makinave në një palë këpucë të bardha.

Pavarësisht se nuk ishte pjesë e shfaqjes, bukuroshja siguroi që ajo të komandonte vëmendjen duke aksesuar me hije të ngjyrosura në portokalli dhe një gjerdan të gjatë.

Aktorja e ishullit Guava kombinoi dukjen e saj perfektë ndërsa vendosi një grim minimal.

Ndryshe, Chloe Zhao është gruaja e parë me ngjyrë që fitoi çmimin në ‘Oscars’ për filmin Nomland.

(Kosova Sot Online)