Fero, një baba i lumtur, shpërndan foto të vajzës

  • G.G /
  • 26 prill 2021 - 12:29
Fero, një baba i lumtur, shpërndan foto të vajzës

Reperi i njohur Fero dhe partnerja e tij Arbenita janë bërë prindër për herë të parë.

Një lajm i tillë u bë i ditur nga vet ai, ndërsa kishte shpërndarë imazhe në rrjetin social Instagram.

Ndërkohë në një postim të fundit reperi sërish ka publikuar fotografi të vajzës, por duke mbuluar fytyrën e saj.

Çifti e ka emëruar vajzën me emrin Nina.

(Kosova Sot Online)