Disa nga veshjet më të paharrueshme në tapetin e kuq të 'Oscars 2021'

  • G.G /
  • 26 prill 2021 - 13:41
Disa nga veshjet më të paharrueshme në tapetin e kuq të 'Oscars 2021'

Pas një sezoni të tërë shfaqjesh virtuale të çmimeve, 'Oscars 2021' u mbajtën fizikisht  të Dielën, 25 Prill - me një tapet të kuq .

Por ajo çfarë ishte ndër të tjera në vëmendjen e e të gjithë ndjekësve ishte pikërisht look-u i pjesmarrësve , ui cili karakterizohej nga një larmishmëri ngjyrash dhe stilesh.

Më poshtë janë vetëm disa nga veshjet që i bënë të gjithë të kthenin kokën, një natë më parë, në tapetin e kuq.

(Kosova Sot Online)