Rovena Stefa feston ditëlindjen më në formë se kurrë

  • A.P /
  • 27 April 2021 - 18:06
Rovena Stefa feston ditëlindjen më në formë se kurrë

Sot më shumë se asnjëherë këngëtarja e njohur Rovena Stefa, ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot, këngëtarja feston ditëlindjen, dhe po duket më në formë se asnjëherë...

Rovi, vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku, këngëtarja i  ka falur muzikës shqipe qindra hite të cilat pavarësisht viteve të lansimit, vazhdojnë të dëgjohen nga publiku i saj besnik.

Image

(Kosova Sot Online)