Tre muaj pas operacionit, Dafina Zeqiri tregon gjendjen shëndetësore

  • G.G /
  • 28 April 2021 - 12:00
Tre muaj pas operacionit, Dafina Zeqiri tregon gjendjen shëndetësore

Pak javë më parë, Dafina Zeqiri zbuloi se i ishte nënshtruar një operacioni në gju. Autorja e hitit “Zili Zili” tregoi se kishte kaluar pesë javë nga operacioni dhe ndodhej në gjendje të mirë shëndetësore. Përmes disa postimeve, ajo tregoi se gjatë asaj kohe të vështirë pati pranë të dashurin e saj, Dj Geek, i cili u kujdes për të vazhdimisht.

Por ndërsa kanë kaluar tre muaj na ndërhyrja, këngëtarja më në fund i është rikthyer aktivitetit normal fizik. Në një video që ka ndarë në rrjete sociale, këngëtarja shihej duke u stërvitur në palestër. “3 muaj pas operacionit! Le të qëndrojmë të shëndetshëm! Le të bëhemi fit! Tërhiq qëllimet e tua! Mund ta bësh nëse e do me të vërtetë”, ka shkruar Dafina.

(Kosova Sot Online)