Era Istrefi desh na tregoi gjoksin në Instagram dhe Real 1 aq priti për t’u kthyer sërish në aksion!

  • G.G /
  • 30 prill 2021 - 11:58
Era Istrefi desh na tregoi gjoksin në Instagram dhe Real 1 aq priti për t’u kthyer sërish në aksion!

Me siguri e mbani mend (dhe nëse jo, jua rikujtojmë ne), se njëfarë kohe Real 1 ishte i fiksuar me këngëtaren Era Istrefi dhe s’linte rast pa e ngacmuar.

“Po dua të haj ndonjë cicë, mu ka tek sonte, po dua t’ja haj cicën Era Istrefit”- tha reperi gjatë një videoje më herët, teksa deklarata e tij bëri xhiron e rrjetit.

Komentet ngacmuese për gjoksin e Erës s’kishin të ndalur edhe në llogarinë e vetë këngëtares në Instagram. Më pas, u duk se ujërat u qetësuan dhe ngacmimet u shuan.

Por s’paska qenë kështu! Era ndau me ndjekësit disa foto hot, në njërën prej të cilave i dallohet gjoksi, të cilin e ka mbuluar me emoji.

Kaq është dashur të Real 1 të hidhet sërish në aksin dhe komenti i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit.”- shkruan ai, ndërsa sërish s’ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtarja.

Këngëtarja Era Istrefi i është bashkuar listës së personazheve të njohur publikë që kanë kryer vaksinimin kundër Covid-19. Vetë ajo ndau ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram një video ku tregonte procesin e vaksinimit, duke dashur të ndërgjegjësojë gjithashtu të gjithë ndjekësit e saj. 

(Kosova Sot Online)