Vjollca Buqaj festoj ditëlindjen më në formë se kurrë

  • A.P /
  • 02 maj 2021 - 10:28
Vjollca Buqaj festoj ditëlindjen më në formë se kurrë

Vjollca Buqaj, është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja ka festuar ditëlindjen, andaj ka pranuar urime nga njerëzit më të afërt të saj, kolegë, miqë e familjarë.

Image

Për Vjollcen, urojmë edhe shumë vite tjera të lumtura pranë familjes së saj, bashkëshortit dhe fëmijëve të tyre.

Kujtojmë se këngëtarja është edhe infermiere në një prej QKMF-ve të Prishtinës.

Image

(Kosova Sot Online)