Atdheu e mund edhe Ermalin, kaq paguhet nga instagrami për momentin

  • G.G /
  • 03 May 2021 - 10:31
Atdheu e mund edhe Ermalin, kaq paguhet nga instagrami për momentin

Instagrami eshte nje biznes i sigurt per te gjithe figurat publike sot. Por cmimi i pageses se tyre vije ne baze te fansave dhe influences qe kane. Pershembull ne pak muaj personazhet e Perputhen kane arritur te kapin pagesa shume te mira.

Atdheu eshte nje nder personazhet qe paguhet mjaft mire, ai merr 500€ per nje postim, shifer te cilen e ka mundur dhe Ermal Mamaqin.

Mamaqi paguhet rreth 300€ nderkohe qe Atdheu ka shifren me te larte. E pra mesa duket bukuroshi i Perputhen ka marr goxha reklama edhe nga personazhet qe kane vite ne ekran.

(Kosova Sot Online)