Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend, kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave

  • G.G /
  • 04 maj 2021 - 12:40
Njihet si një nga vajzat më të bukura në vend, kjo është gruaja e Vedatit të Stupcave

Vedat Bajrami është një nga humoristët më të njohur e më të dashur në vend.

Por, për jetën e tij private pak dihet. Madje, të rrallë janë ata që e dijnë se aktori është i martuar dhe se ka fëmijë.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele.

(Kosova Sot Online)