Njihuni me vajzat bukuroshe të Genes nga martesa e parë

  • G.G /
  • 07 maj 2021 - 12:15
Njihuni me vajzat bukuroshe të Genes nga martesa e parë

Këngëtari i mirënjohur Gena Lito shpesh herë është komentuar për jetën e tij private, duke qene se ka vite që është ndarë nga bashkëshortja.

Pas divorcit Gena është lidhur me Lorenen, vajzën bukuroshe me të cilën ka 10 vite diferencë në moshë.

Nga martesa e parë Gena ka dy vajza që sot janë 23 dhe 21 vjeçare

Nasiola dhe Helga quhen vajzat bukuroshe të këngëtarit të cilat rrallë herë i publikon.

(Kosova Sot Online)