Adrola Dushi mahnit me paraqitjen pa makijazh

  • G.G /
  • 10 maj 2021 - 14:08
Adrola Dushi mahnit me paraqitjen pa makijazh

Ajo njihet si njëra nga fytyrat më të bukura shqiptare.

Dhe, Adrola Dushi bukurinë  e shfaq pothuajse çdoherë në postimet e saj në rrjete sociale.

Ndërkohë, modelja shqiptare është përdoruese e Instagramit e cila ndanë për ndjekësit postimet të shumta nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ka publikuar një video në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila shihet se është në pushime derisa ka veshur një fustan me ngjyrë të zezë dhe një kapelë sportive mban në kokë.

Adrola me videon e postuar ka venë në dukej karakteristikat e bukura të fytyrës pa makijazh.

Tutje në hapësirën e postimit për komente shumë nga ndjekësit e komplimentuan për dukjen dhe veçantinë e saj.

(Kosova Sot Online)