Elvana Gjata estravagante me fustanin e bardhë

  • A.P /
  • 10 maj 2021 - 23:50
Elvana Gjata estravagante me fustanin e bardhë

Elvana Gjata është duke vazhduar me postimin e fotove të ndryshe në Instagram

Shumica e këtyre fotove janë gjatë xhirimeve të albumit të saj “Çelu” të cilin ajo e lansoi para dy jave.

E sonte ajo ka zgjedhur që të pozojë me një fustan të bardh, i cili thekson belin e saj dhe gjoksin derisa këngëtarja duket si një sirenë.

Kujtojmë se albumi “Çelu” i Elvanës është pritur shumë mirë nga publiku i saj.

Image


(Kosova Sot Online)