Ish i dashuri i Baby G-së shpallet në kërkim për vrasje

  • G.G /
  • 11 maj 2021 - 10:36
Ish i dashuri i Baby G-së shpallet në kërkim për vrasje

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim ish të dashurin e këngëtares shqiptare Baby G.

Blerim Hori i njohur ndryshe si Lim Hoti pasi akuzohet për moskallëzimin e vrasjes së Mehmet Qemës.

Hoti është njëkohësisht edhe mik i ngushtë i Stresit. Gjithashtu në vendin e ngjarjes ishte edhe Erlin Peka, i cili është shpallur në kërkim.

Raportohet se viktima Mehmet Qema njihej edhe me nofkën “tallman” ose “hasjanali” dhe vetëm disa ditë më parë kishte ardhur nga Londra.

(Kosova Sot Online)