Si dukeshin disa nga meshkujt më të famshëm gjatë viteve 2000

  • E.K /
  • 11 maj 2021 - 14:34
Si dukeshin disa nga meshkujt më të famshëm gjatë viteve 2000

Kanë kaluar disa vjet që kur ne shikonim filma për adoleshentë si High School Musical ose  Mean Girls , këndonim këngë të Backstreet Boys, ose ishim mahnitur nga të rinj të tjerë të talentuar të brezit tonë.

Siç e dini ndoshta, disa prej tyre arritën të arrinin një famë spektakolare, ndërsa shumë të tjerëjo, por kjo nuk do të thotë që do t'i harrojmë.

Në fakt, është krejt e kundërta.

Bright Side bashkoi një përzgjedhje të re të personazheve të famshëm që ishin shumë të njohur gjatë dekadës së parë të viteve 2000 për t'ju treguar se si duken sot në krahasim me kur i pamë për herë të parë në filma dhe në TV.

1. Zac Efron

2. Çad Michael Murray

3. Jesse McCartney

4. Jesse Metcalfe

5. Milo Ventimiglia

6. Robert Pattinson

7. Wentworth Miller

8. Tom Uelling

9. Ben McKenzie

10. Nick Carter

(Kosova Sot Online)