Vesa Luma feston sot ditëlindjen, kaq vjet mbush ajo

  • G.G /
  • 12 maj 2021 - 12:23
Vesa Luma feston sot ditëlindjen, kaq vjet mbush ajo

Këngëtarja Vesa Luma sot feston ditëlindjen.

Artistja sot mbushi plot 35 vjet.

Lexo Edhe:

A do të vaksinohet kundër COVID-19?, Morena Taraku shihet para qendrës së vaksinimit në sallën “1 Tetori”

Ajo ka postuar një video, në të cilën u shfaq në një vaskë, ndërsa falënderoi të gjithë ata që e uruan për 35 vjetor.

“Vajza e ditëlindjes 🎉. Faleminderit të gjithëve për urimet ❤️ jam shumë e bekuar dhe falënderuese që ju kam në jetë🙌! Ju dua shumeee”, shkruan Vesa.

(Kosova Sot Online)