‘Kam agjëruar si burrat’, deklaratë e papritur nga këngëtarja Aida Doçi

  • G.G /
  • 14 maj 2021 - 12:53
‘Kam agjëruar si burrat’, deklaratë e papritur nga këngëtarja Aida Doçi

Nuk ka shumë muaj që këngëtarja e njohur, Aida Doçi kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Ajo ka treguar se si këtë vit po e pret festën e Bajramit larg familjes së saj.

Mes tjerash ajo ka treguar se edhe ka agjëruar.

“Po e kam agjeru Ramazanin edhe shumë lehtë ka shku, diqysh e kam agjëru si burrat”, ka thënë ajo.

Por, si dhe çka ka dashur të thotë ajo me këtë “llojë agjërimi”,ndoshta mund ta kuptoni ju…

(Kosova Sot Online)