Në familjen e Gilit sot ka festë, ja çka po festohet

  • G.G /
  • 15 maj 2021 - 16:13
Në familjen e Gilit sot ka festë, ja çka po festohet

Në familjen e këngëtares së njohur, Gili dhe kompozitorit Ilir Beranit sot ka festë, pasi që djali i tyre Redoni ka ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, Gili ka urur të birin me disa fjalë të veçanta.

“QESHU e gëzoje jetën biri im! Sot mbushe 22 vjet! Gëzuar ditëlindjen e Zoti të bekoft REDON”, e ka uruar Gili djalin e saj në instagram.

Kujtojmë se, Gili dhe Iliri janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy djemë, Robertin dhe Redonin.

(Kosova Sot Online)