Një mama sek*i si Arbenita Ismaili

  • 17 maj 2021 - 08:31
Një mama sek*i si Arbenita Ismaili

Ajo nuk ka shumë javë që është bërë nënë.

Por, modelja Arbenita Ismaili duket se ka kthyer tërësisht format e saj.

Kështu së paku në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram e ku duket se bukuroshja shqiptare ka kthyer tërësisht format dhe është gati për karrierën e modelës përsëri.

Kujtojmë se Arbenita është martuar me reperin Fero e të cilët tani janë prindër të një vajzë të cilën e kanë quajtur Nina.

(Kosova Sot Online)