“Du me t’pa…”, Ana flirton publikisht me Getinjon

  • G.G /
  • 18 maj 2021 - 13:09
“Du me t’pa…”, Ana flirton publikisht me Getinjon

Ish-protagonistja e programit ‘Për’puthen’, Ana Lleshi, vazhdon të jetë një personazh shumë i komentuar në medie.

Para pak ditë ajo ka lansuar projektin e parë muzikor dhe shkak kjo u bë edhe shoqëria me këngëtaret e njohur kosovar.

Mirëpo, çfarë mori vëmendjen ishte ‘flirtimi’ me reperin, Getinjo, në rrjetet sociale.

Ana ka nisur e para duke e ngacmuar në Instagram përmes komenteve, të cilat sigurisht se Getinjo i ka kthyer pa humbur shumë kohë.

(Kosova Sot Online)