Ditëlindja e parë e Tianit, Miloti e Belkiz urim të veçantë djalit të tyre

  • G.G /
  • 19 maj 2021 - 13:03
Ditëlindja e parë e Tianit, Miloti e Belkiz urim të veçantë djalit të tyre

Sot është ditëlindja e djalit të futbollistit shqiptar, Milot Rashica. Tiani, feston ditëlindjen e parë dhe prindërit e tij, nuk mund të ishin më të lumtur.

Përmes një postimi në Instagram, Rashica është shprehur, “Ti mbush zemrën time me dashuri dhe gëzim, urime ditëlindjen djali im, i bekuar me ty”, dedikimi i veçantë erdhi bashkangjitur me një foto të Tianit.

Ndërkohë edhe bashkëshortja e Milotit, ka uruar djalin për ditëlindje, me mbishkrimin.

“Urime ditelindjen shpirti i mamit, paq shendetin e te prift fati i mbare qofsh i lumtur perjet .Uroj qe gjdo moment i jetes tende te jete i mbushur me gezim te duamm shum”.

(Kosova Sot Online)