E shndërroi në një copë parajse: Pamela Anderson shet me çmimin marramendës vilën luksoze

  • G.G /
  • 28 May 2021 - 15:46
E shndërroi në një copë parajse: Pamela Anderson shet me çmimin marramendës vilën luksoze

Pamela Anderson bleu një shtëpi në Malibu në vitin 2000 për 1.8 milion dollarë dhe e shndërroi atë në një vilë përrallore .

Aktorja, tani kla nxjerrë në treg shtëpinë e saj të plazhit në Kaliforni për 14.9 milion dollarë.

Anderson tha se ajo u largua nga Kanadaja në të njëzetat e saj për të punuar me Playboy dhe tani po shet vilën për t'u kthyer në rrënjët e saj.

Ajo së fundmi u martua me ish-truprojën e saj Dan Hayhurst dhe të dy planifikojnë të jetojnë në fermën e saj të ujit në ishullin Vancouver. Ajo pronë ishte në pronësi të gjyshes së saj, të cilën ajo e restauroi.

"Kam kaluar vitin e fundit këtu duke restauruar, rregulluar mjedisin, duke krijuar kopshte që të mund të jetonim. Një serë, një rrotë poçari, turshi konservimi dhe panxhar. Unë jetoj këtu përsëri këtu, ku filloi gjithçka," tha ajo.

(Kosova Sot Online)