Moderatorja e njohur shqiptare: Do të isha miliardere nëse do shisja kasetën time të s*ksit

  • G.G /
  • 01 June 2021 - 15:20
Moderatorja e njohur shqiptare: Do të isha miliardere nëse do shisja kasetën time të s*ksit

Roza Lati ka habitur me postimin e fundit.

Moderatorja Roza Lati është emër shumë i komentuar, sidomos për deklaratat e paraqitjet pa komplekse.

Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale, në të cilat shfaqet e zhveshur, por tenton që gjoksin ta mbulojë me anë të flokëve.

Në mbishkrimin që ia la njërës video, ku prapa saj shihet pamja e detit, moderatorja tha se do bëhej miliardere nëse do e shiste kasetën e seksit.

“Do të isha miliardere nëse do e shisja kasetën time të seksit”, shkruan ajo, duke lënë të kuptohet se e posedon një të tillë.

Më pastaj, ajo postoi një tjetër video nga vaska, ku sërish tregon fizikun dhe mbulon gjoksin.

“A e dini c’po ndodh?”, shkroi Roza, duke i lënë fansat konfuz rreth asaj se çfarë po paralajmëron me këtë postim.

(Kosova Sot Online)