“Të kam pikë të dobët”, dedikimi i Fifit për Flori Mumajesin

  • G.G /
  • 02 June 2021 - 09:53
“Të kam pikë të dobët”, dedikimi i Fifit për Flori Mumajesin

Këngëtarja, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ka një lidhje të veçantë me Flori Mumajesin. Dy artistët kanë krijuar një miqësi shumë të fortë që nga koha kur Fifi është bërë pjesë e industrisë muzikore dhe shoqëria e tyrë është forcuar akoma më shumë me kalimin e viteve.

Madje, është përfolur shpeshherë në media rozë se dyshja mund të kenë diçka më shumë se miqësi për shkak të afrimitetit të madh që kanë shfaqur me njëri-tjetrin.

Megjithatë këto spekulime nuk i kanë shqetësuar dyshen dhe vazhdojnë të shfaqin publikisht dashurinë, admirimin dhe respektin për njëri-tjetrin.

Gjatë ditës së djeshme, Fifi ka publikuar në “Instagram” një fotografi me Florin, ku të dy shihen shumë pranë. Ajo i ka dedikuar fjalët më të bukura mikut të saj, duke e falënderuar për gjithçka që i ka dhuruar deri më sot. “S’ka asgje ma me vlere per mu se momentet me notat e shpirtit tend. Do mundohem shume qe te mos i stonoj se vallah e kane rendesine te madhe . Duhej ta beja kohe me pare , e di .. po falenderimi qe kam ndaj teje s’eshte thjesht material , eshte shpirteror dhe nuk thuhet me pak fjale .Faleminderit, Faleminderit qe me kupton dhe atehere kur se kuptoj veten. Faleminderit qe besove e me mbeshtete qe kur une isha thjeshte nje goce nga Kosova. Faleminderit qe me dhe energji e suport kur ne fakt u desh te te jepja. Faleminderit Zotit qe t’kom, Faleminderit qe ju kom Klajdi & Bruno! Flori Mumajesi t’kom pike t’dobt, #blessedandgrateful PERJETESISHT ahhh ta qes ti paraprije renies se msyshit”, ka shkruar Fifi.

(Kosova Sot Online)