Zbulohet një fotografi e Nora Istrefit: Kush është burri që po e përqafon atë

  • 05 qershor 2021 - 15:02
Zbulohet një fotografi e Nora Istrefit: Kush është burri që po e përqafon atë

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shfaqet e përqafuar me gazetarin nga Shqipëria, Eraldo Rexho.

(Kosova Sot Online)