Demi Rose godet sërish, zbulon më shumë se ç’duhet

  • G.G /
  • 08 qershor 2021 - 09:57
Demi Rose godet sërish, zbulon më shumë se ç’duhet

Modelja që është e njohur për hiret e saj bombastike, Demi Rose kësaj radhe ka zgjedhur të shfaqet më e ëmbël.

Si gjithmonë tërheqëse, ajo ka zgjedhur të veshë një fustan vishnje me lule dhe një të verdhë në fotot e fundit të saj.

Edhe pse në një mënyrë më të thjeshtë, sërish kanë rënë në sy format e modeles.

(Kosova Sot Online)