Ky është mashkulli që fshihet pas fotografisë së Encës

  • G.G /
  • 09 June 2021 - 09:42
Ky është mashkulli që fshihet pas fotografisë së Encës

Këngëtarja, Enca Haxhia, publikoi një fotografi me një mashkull në rrjetin social “Instagram”.

Enca është një nga artistet që çdo herë merr vëmendjen të madhe me paraqitjet publike dhe deklaratat e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku shfaqet në përqafim të një mashkullit.

Por, personi në fotografi është emër i njohur për publikun dhe bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Beart Rexhepin.

Pra, pritet që Bearti të jetë pjesë e videoklipit të ri të Encës.

(Kosova Sot Online)